AUTOMATYKA

Ochrona środowiska i oszczędzanie pieniędzy idą w parze. Wystarczy, że zastosujesz wyłączniki czasowe. Urządzenia te pozwalają ci sterować prądem i wyłączać światło i inne urządzenia automatycznie. Wystarczy zaprogramować wyłącznik tak, by był dostosowany do twoich potrzeb. Jak to działa? Notorycznie zapominasz wyłączać światła w łazience? Twoje...

Ochrona środowiska i oszczędzanie pieniędzy idą w parze. Wystarczy, że zastosujesz wyłączniki czasowe. Urządzenia te pozwalają ci sterować prądem i wyłączać światło i inne urządzenia automatycznie. Wystarczy zaprogramować wyłącznik tak, by był dostosowany do twoich potrzeb. Jak to działa? Notorycznie zapominasz wyłączać światła w łazience? Twoje dziecko boi się ciemności, więc zostawiasz w jego pokoju zapaloną lampkę, ale zapominasz ją zgasić, kiedy maluch zaśnie? Sytuacje te obrazują, w jaki sposób marnowana jest energia elektryczna, a rachunki za prąd rosną. Rozwiązanie tego problemu jest łatwe.

Wyłączniki czasowe – wygoda, ekologia i oszczędność

Przedstawiamy ofertę wyłączników czasowych. Znajdziesz tutaj sterowniki mechaniczne oraz cyfrowe. Nasze produkty są atrakcyjne cenowo. Niewielka inwestycja, szybko się zwróci w postaci niższych rachunków za prąd. Oferowane urządzenia posiadają specjalne zabezpieczenia przed dziećmi. Wyłączniki są proste w obsłudze, bez problemu poradzisz sobie z ustawieniem właściwych parametrów.

Więcej

AUTOMATYKA 

Podkategorie