BEDNARKA

Bednarka – instalacje odgromowe i uziemienia

Bednarka to stalowa taśma, o przekroju płaskiego prostokąta. W budownictwie wykorzystywana jest głównie w instalacjach elektrycznych, między innymi do uziemiania, ochrony przeciwprzepięciowej, przeciwporażeniowej i odgromowej. W celu zabezpieczenia bednarki przed korozją pokrywa się ją warstwą cynkową...

Bednarka – instalacje odgromowe i uziemienia

Bednarka to stalowa taśma, o przekroju płaskiego prostokąta. W budownictwie wykorzystywana jest głównie w instalacjach elektrycznych, między innymi do uziemiania, ochrony przeciwprzepięciowej, przeciwporażeniowej i odgromowej. W celu zabezpieczenia bednarki przed korozją pokrywa się ją warstwą cynkową.

Ocynkowane bednarki o różnych wymiarach

Przedstawiamy ofertę solidnych, ocynkowanych bednarek. Proponujemy praktyczne, wszechstronne wymiary, między innymi 24x4 mm i 30x4 mm. Produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością. Są pokryte wysokiej jakości cynkiem, który doskonale chroni taśmę przed korozją. Oferowane bednarki świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju instalacjach elektrycznych, na przykład w instalacjach odgromowych czy w uziemieniach. Zobacz nasze propozycje i postaw na komponenty wysokiej jakości!

Więcej

BEDNARKA 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów