OSPRZĘT ODGROMOWY

Budowanie sieci elektrycznej wymaga używania wielu narzędzi oraz akcesoriów i elementów, które składają się na jej poszczególne części. Nasz sklep umożliwia zaopatrzenie się we wszystkie rzeczy, począwszy od przewodów i złączek, poprzez gniazda i włączniki, aż po osprzęt odgromowy. Łącząc je umiejętnie ze sobą, fachowiec zbuduje bezpieczną i spr...

Budowanie sieci elektrycznej wymaga używania wielu narzędzi oraz akcesoriów i elementów, które składają się na jej poszczególne części. Nasz sklep umożliwia zaopatrzenie się we wszystkie rzeczy, począwszy od przewodów i złączek, poprzez gniazda i włączniki, aż po osprzęt odgromowy. Łącząc je umiejętnie ze sobą, fachowiec zbuduje bezpieczną i sprawnie działającą sieć, która zaopatrzy cały budynek w niezbędną do funkcjonowania energię elektryczną. 

Odpowiednie uziemienie, czyli dopasowany osprzęt odgromowy

Bezpieczna sieć elektryczna, którą stworzyłeś w swoim domu, mieszkaniu czy budynku, potrzebuje odpowiedniego uziemienia. Właśnie do tego służy osprzęt odgromowy, który możesz zakupić w naszym sklepie. Będąc profesjonalnym majsterkowiczem z pewnością wiesz, jak ważne jest odpowiednie uziemienie. Znajdziesz u nas wszelkie podzespoły, dzięki którym uziemisz instalację elektryczną i zapobiegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi. Różnorodność naszego asortymentu umożliwia Ci zrobienie zakupów w jednym miejscu, z gwarancją dostawy wszystkiego na czas.

Więcej

OSPRZĘT ODGROMOWY 

Podkategorie

  • BEDNARKA

    Bednarka – instalacje odgromowe i uziemienia

    Bednarka to stalowa taśma, o przekroju płaskiego prostokąta. W budownictwie wykorzystywana jest głównie w instalacjach elektrycznych, między innymi do uziemiania, ochrony przeciwprzepięciowej, przeciwporażeniowej i odgromowej. W celu zabezpieczenia bednarki przed korozją pokrywa się ją warstwą cynkową.

    Ocynkowane bednarki o różnych wymiarach

    Przedstawiamy ofertę solidnych, ocynkowanych bednarek. Proponujemy praktyczne, wszechstronne wymiary, między innymi 24x4 mm i 30x4 mm. Produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością. Są pokryte wysokiej jakości cynkiem, który doskonale chroni taśmę przed korozją. Oferowane bednarki świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju instalacjach elektrycznych, na przykład w instalacjach odgromowych czy w uziemieniach. Zobacz nasze propozycje i postaw na komponenty wysokiej jakości!