ARTYKUŁY ELEKTRYCZNE

ARTYKUŁY ELEKTRYCZNE

Niewielkie zmiany albo zaawansowane remonty, realizacja konkretnych zleceń lub kolejnych zadań związanych z Twoim hobby często wymagają profesjonalnego sprzętu elektrycznego? Sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy w tej kategorii i wybierz akcesoria spełniające Twoje wymagania!

Wysokiej jakości artykuły elektryczne

Kilkanaście podkategorii, n...

Niewielkie zmiany albo zaawansowane remonty, realizacja konkretnych zleceń lub kolejnych zadań związanych z Twoim hobby często wymagają profesjonalnego sprzętu elektrycznego? Sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy w tej kategorii i wybierz akcesoria spełniające Twoje wymagania!

Wysokiej jakości artykuły elektryczne

Kilkanaście podkategorii, na jakie podzieliliśmy dostępny w tej kategorii asortyment to propozycja wygodnych zakupów dla tych, którzy nie lubią marnować czasu na długotrwałe i często nieefektywne poszukiwania. Poznaj bogatą ofertę akcesoriów potrzebnych każdemu – gniazdka i włączniki, baterie, dzwonki i domofony albo źródła światła znajdą zastosowanie w każdym domu lub mieszkaniu. Szukasz propozycji odpowiednich dla profesjonalistów? Zdecyduj się na osprzęt siłowy lub odgromowy, urządzenia elektryczne, kable albo wyłączniki czasowe. Oferujemy Ci również funkcjonalne przedłużacze, praktyczne lampy oraz materiały eksploatacyjne, umożliwiające realizację nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

Więcej

Podkategorie

 • APARATURA MODUŁOWA

  Nikt nie wyobraża sobie życia bez prądu. Większość urządzeń, z jakich każdego dnia korzystasz wymaga energii elektrycznej. Budujesz dom? Jesteś właścicielem ziemi, na której powstanie biurowiec? Skontaktuj się z dobrym elektrykiem, który podpowie jak najlepiej zabezpieczyć instalację elektryczną w twoim budynku. Dobór odpowiedniej aparatury modułowej wpływa nie tylko na możliwość bezawaryjnego wykorzystywania sieci elektrycznej w przyszłości, ale także zwiększenia jej efektywności i szybkości. Cechy te przekładają się na pracę urządzeń elektrycznych a to z kolei wpływa na komfort ich codziennego użytkowania.

  Nie oszczędzaj na aparaturze modułowej

  Prezentujemy bogatą ofertę aparatury modułowej. Znajdziesz tutaj m.in. bezpieczniki, lampki sygnalizacyjne oraz różnego rodzaju wyłączniki. Urządzenia dostępne w naszym sklepie pomogą zabezpieczyć i nadzorować instalacje elektryczne w domach, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. W ofercie znajdują się urządzenia, które umożliwią ci zwiększenie wydajności urządzeń elektrycznych oraz zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa przy maksymalnym eksploatowaniu sieci elektrycznej.

 • AUTOMATYKA

  Ochrona środowiska i oszczędzanie pieniędzy idą w parze. Wystarczy, że zastosujesz wyłączniki czasowe. Urządzenia te pozwalają ci sterować prądem i wyłączać światło i inne urządzenia automatycznie. Wystarczy zaprogramować wyłącznik tak, by był dostosowany do twoich potrzeb. Jak to działa? Notorycznie zapominasz wyłączać światła w łazience? Twoje dziecko boi się ciemności, więc zostawiasz w jego pokoju zapaloną lampkę, ale zapominasz ją zgasić, kiedy maluch zaśnie? Sytuacje te obrazują, w jaki sposób marnowana jest energia elektryczna, a rachunki za prąd rosną. Rozwiązanie tego problemu jest łatwe.

  Wyłączniki czasowe – wygoda, ekologia i oszczędność

  Przedstawiamy ofertę wyłączników czasowych. Znajdziesz tutaj sterowniki mechaniczne oraz cyfrowe. Nasze produkty są atrakcyjne cenowo. Niewielka inwestycja, szybko się zwróci w postaci niższych rachunków za prąd. Oferowane urządzenia posiadają specjalne zabezpieczenia przed dziećmi. Wyłączniki są proste w obsłudze, bez problemu poradzisz sobie z ustawieniem właściwych parametrów.

 • BATERIE

  Zegarki, latarki, piloty, zabawki, aparaty fotograficzne, urządzeń zasilanych przez baterie jest bardzo dużo. Baterie i akumulatorki to niezastąpione źródło energii. Wybierasz się gdzieś, gdzie nie będziesz miał dostępu do prądu? Zabierz ze sobą komplet baterii i korzystaj z niezbędnych urządzeń przez cały wyjazd. Niektóre baterie możesz używać wielokrotnie. Wystarczy, że kupisz specjalną ładowarkę, która szybko doda energii popularnym „paluszkom”.

  Energia w zasięgu ręki

  Przedstawiamy bogatą ofertę baterii. Znajdziesz tutaj baterie specjalne, standardowe, do zegarków oraz akumulatorki. Oferujemy także ładowarki. Pomogą ci one zaoszczędzić (nie musisz za każdym razem wydawać pieniędzy na nowe baterie, wystarczy, że naładujesz, te, którym wyczerpała się energia) oraz ochronić środowisko przed wytwarzaniem niepotrzebnych elektrośmieci. Baterie zapewnią nieprzerwany dostęp do energii elektrycznej różnym urządzeniom, gdziekolwiek jesteś.

 • DZWONKI I DOMOFONY

  W każdym polskim domu przed drzwiami wejściowymi znajduje się dzwonek albo domofon. Urządzenia te sygnalizują gospodarzom przybycie gości. Domofony i dzwonki to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom każdego domu. Urządzenia te możesz znaleźć w różnych rozmiarach i kolorach. Dobrym pomysłem jest dobór kolorystyczny domofonu i dzwonka do bramy lub drzwi wejściowych. Urządzenia te jako pierwsze widziane są przez gości dlatego warto zadbać o to, by prezentowały się jak najlepiej.

  Nowoczesne domofony i dzwonki

  Prezentujemy ofertę domofonów i dzwonków. Znajdziesz tutaj modele urządzeń przewodowych i bezprzewodowych. Oferowane produkty cechuje trwałość, wysoka jakość oraz nowoczesny design. Dzięki urządzeniom dostępnym w naszym sklepie, zawsze będziesz wiedział, czy ktoś czeka pod twoimi drzwiami, zasygnalizuje ci to przyjemny dźwięk wydawany przez wybrany przez ciebie domofon lub dzwonek.