ARTYKUŁY ELEKTRYCZNE

ARTYKUŁY ELEKTRYCZNE

Niewielkie zmiany albo zaawansowane remonty, realizacja konkretnych zleceń lub kolejnych zadań związanych z Twoim hobby często wymagają profesjonalnego sprzętu elektrycznego? Sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy w tej kategorii i wybierz akcesoria spełniające Twoje wymagania!

Wysokiej jakości artykuły elektryczne

Kilkanaście podkategorii, n...

Niewielkie zmiany albo zaawansowane remonty, realizacja konkretnych zleceń lub kolejnych zadań związanych z Twoim hobby często wymagają profesjonalnego sprzętu elektrycznego? Sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy w tej kategorii i wybierz akcesoria spełniające Twoje wymagania!

Wysokiej jakości artykuły elektryczne

Kilkanaście podkategorii, na jakie podzieliliśmy dostępny w tej kategorii asortyment to propozycja wygodnych zakupów dla tych, którzy nie lubią marnować czasu na długotrwałe i często nieefektywne poszukiwania. Poznaj bogatą ofertę akcesoriów potrzebnych każdemu – gniazdka i włączniki, baterie, dzwonki i domofony albo źródła światła znajdą zastosowanie w każdym domu lub mieszkaniu. Szukasz propozycji odpowiednich dla profesjonalistów? Zdecyduj się na osprzęt siłowy lub odgromowy, urządzenia elektryczne, kable albo wyłączniki czasowe. Oferujemy Ci również funkcjonalne przedłużacze, praktyczne lampy oraz materiały eksploatacyjne, umożliwiające realizację nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

Więcej

ARTYKUŁY ELEKTRYCZNE 

Podkategorie

 • APARATURA MODUŁOWA

  Nikt nie wyobraża sobie życia bez prądu. Większość urządzeń, z jakich każdego dnia korzystasz wymaga energii elektrycznej. Budujesz dom? Jesteś właścicielem ziemi, na której powstanie biurowiec? Skontaktuj się z dobrym elektrykiem, który podpowie jak najlepiej zabezpieczyć instalację elektryczną w twoim budynku. Dobór odpowiedniej aparatury modułowej wpływa nie tylko na możliwość bezawaryjnego wykorzystywania sieci elektrycznej w przyszłości, ale także zwiększenia jej efektywności i szybkości. Cechy te przekładają się na pracę urządzeń elektrycznych a to z kolei wpływa na komfort ich codziennego użytkowania.

  Nie oszczędzaj na aparaturze modułowej

  Prezentujemy bogatą ofertę aparatury modułowej. Znajdziesz tutaj m.in. bezpieczniki, lampki sygnalizacyjne oraz różnego rodzaju wyłączniki. Urządzenia dostępne w naszym sklepie pomogą zabezpieczyć i nadzorować instalacje elektryczne w domach, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. W ofercie znajdują się urządzenia, które umożliwią ci zwiększenie wydajności urządzeń elektrycznych oraz zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa przy maksymalnym eksploatowaniu sieci elektrycznej.

 • AUTOMATYKA

  Ochrona środowiska i oszczędzanie pieniędzy idą w parze. Wystarczy, że zastosujesz wyłączniki czasowe. Urządzenia te pozwalają ci sterować prądem i wyłączać światło i inne urządzenia automatycznie. Wystarczy zaprogramować wyłącznik tak, by był dostosowany do twoich potrzeb. Jak to działa? Notorycznie zapominasz wyłączać światła w łazience? Twoje dziecko boi się ciemności, więc zostawiasz w jego pokoju zapaloną lampkę, ale zapominasz ją zgasić, kiedy maluch zaśnie? Sytuacje te obrazują, w jaki sposób marnowana jest energia elektryczna, a rachunki za prąd rosną. Rozwiązanie tego problemu jest łatwe.

  Wyłączniki czasowe – wygoda, ekologia i oszczędność

  Przedstawiamy ofertę wyłączników czasowych. Znajdziesz tutaj sterowniki mechaniczne oraz cyfrowe. Nasze produkty są atrakcyjne cenowo. Niewielka inwestycja, szybko się zwróci w postaci niższych rachunków za prąd. Oferowane urządzenia posiadają specjalne zabezpieczenia przed dziećmi. Wyłączniki są proste w obsłudze, bez problemu poradzisz sobie z ustawieniem właściwych parametrów.

 • BATERIE

  Zegarki, latarki, piloty, zabawki, aparaty fotograficzne, urządzeń zasilanych przez baterie jest bardzo dużo. Baterie i akumulatorki to niezastąpione źródło energii. Wybierasz się gdzieś, gdzie nie będziesz miał dostępu do prądu? Zabierz ze sobą komplet baterii i korzystaj z niezbędnych urządzeń przez cały wyjazd. Niektóre baterie możesz używać wielokrotnie. Wystarczy, że kupisz specjalną ładowarkę, która szybko doda energii popularnym „paluszkom”.

  Energia w zasięgu ręki

  Przedstawiamy bogatą ofertę baterii. Znajdziesz tutaj baterie specjalne, standardowe, do zegarków oraz akumulatorki. Oferujemy także ładowarki. Pomogą ci one zaoszczędzić (nie musisz za każdym razem wydawać pieniędzy na nowe baterie, wystarczy, że naładujesz, te, którym wyczerpała się energia) oraz ochronić środowisko przed wytwarzaniem niepotrzebnych elektrośmieci. Baterie zapewnią nieprzerwany dostęp do energii elektrycznej różnym urządzeniom, gdziekolwiek jesteś.

 • DZWONKI I DOMOFONY

  W każdym polskim domu przed drzwiami wejściowymi znajduje się dzwonek albo domofon. Urządzenia te sygnalizują gospodarzom przybycie gości. Domofony i dzwonki to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom każdego domu. Urządzenia te możesz znaleźć w różnych rozmiarach i kolorach. Dobrym pomysłem jest dobór kolorystyczny domofonu i dzwonka do bramy lub drzwi wejściowych. Urządzenia te jako pierwsze widziane są przez gości dlatego warto zadbać o to, by prezentowały się jak najlepiej.

  Nowoczesne domofony i dzwonki

  Prezentujemy ofertę domofonów i dzwonków. Znajdziesz tutaj modele urządzeń przewodowych i bezprzewodowych. Oferowane produkty cechuje trwałość, wysoka jakość oraz nowoczesny design. Dzięki urządzeniom dostępnym w naszym sklepie, zawsze będziesz wiedział, czy ktoś czeka pod twoimi drzwiami, zasygnalizuje ci to przyjemny dźwięk wydawany przez wybrany przez ciebie domofon lub dzwonek.

 • GNIAZDA I WŁĄCZNIKI

  Remonty w domu wymagają używania wielu specjalistycznych narzędzi, a także różnorodnych artykułów i materiałów. Żeby zaoszczędzić swój czas, warto zaopatrywać się w jednym miejscu, takim jak nasz sklep internetowy. Bogaty asortyment, który oferujemy, z pewnością sprosta Twoim wymaganiom, ponieważ od lat wspieramy profesjonalnych majsterkowiczów, a także amatorów. Artykuły elektryczne, które sprzedajemy, w tym gniazda i włączniki, wspierają prace remontowe na każdym poziomie.

  Uniwersalne gniazda i włączniki

  Nasz sklep oferuje wszelkie podstawowe elementy, które znajdują się w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. Wśród nich są takie artykuły elektryczne jak gniazda i włączniki. Te uniwersalne akcesoria elektryczne przydadzą się każdemu majsterkowiczowi, który pracuje z siecią. Sprzedajmy różnego rodzaju kontakty i podkładki, a także rozdzielacze, ramki i gniazda oraz wtyczki. Nasz asortyment sprawdza się w różnych lokalizacjach, umożliwiając wygodne korzystanie z sieci elektrycznej i praktycznie rozmieszczenie źródeł prądu. 

 • LAMPY

  Wszelkiego rodzaju prace elektryczne wymagają odpowiedniego oświetlenia. Te dostarczają różnego typu profesjonalne lampy, reflektory i naświetlacze. Jeśli prowadzisz swój warsztat, zapewne wiesz, że dobre światło w pracy to podstawa. Tak samo jest, gdy wykonujesz wszelkie prace u klientów. Potrzebujesz wtedy przenośnych systemów oświetleniowych, które sprawnie i szybko umożliwią Ci przeprowadzanie wymaganych robót.

  Lampy techniczne, czyli niezawodny dostęp do mocnego oświetlenia 

  Oferowane przez nas urządzenia i elementy do nich zapewnią Ci stały dostęp do energii elektrycznej i mocnego oświetlenia. Sprzedajemy lampy warsztatowe, reflektory halogenowe z czujnikiem i bez, oprawy świetlówkowe, oprawy do żarówek, naświetlacze LED, przenośne latarki, startery i zapłonniki, a także lampy solarne. Nasz asortyment sprawdzi się w przypadku małych napraw, jak również większych robót, które prowadzisz na co dzień. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria, dzięki którym zamontujesz źródła światła w każdym miejscu, które tego potrzebuje.

 • MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

  Prace remontowe, zarówno te niewielkie, jak i duże realizacje, wymagają profesjonalnego sprzętu i nowoczesnych urządzeń elektrycznych. Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest prąd i światło, przydają się przeróżne, mniejsze i większe, akcesoria, które usprawnią cały proces. W ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć materiałów eksploatacyjnych, dzięki którym praca przebiega bezpieczniej i efektywniej.

  Najpopularniejsze materiały eksploatacyjne

  W naszym sklepie możesz kupić szybkozłączki i listwy zaciskowe do przewodów elektrycznych, rurki i węże termokurczliwe w różnych kolorach, taśmy izolacyjne, uchwyty do kabli, umożliwiające umocowanie ich w różnych miejscach, a także zaciski kleszczowe. Dzięki tego rodzaju akcesoriom Twoja praca przebiegać będzie bezpieczniej i spokojniej, co w przypadku groźnego prądu ma ogromne znaczenie. Nasz asortyment wypełniają materiały eksploatacyjne, które są odpowiednie zarówno dla majsterkowiczów-amatorów, jak i dla profesjonalistów.

 • OBUDOWY I ROZDZIELNICE

  Instalacja elektryczna to system, którego budowa wymaga dużej ilości różnorodnych akcesoriów. Także bez odpowiednich narzędzi nie uda się jej utworzyć. Na szczęście w naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, które umożliwią Ci szybką i efektywną, a przy tym bezpieczną pracę. Począwszy na obudowach i rozdzielnicach, poprzez szybkozłączki, rurki i węże termokurczliwe, a na gniazdach i włącznikach kończąc.

  Uniwersalne obudowy i rozdzielnice 

  Budując sieć w domu, mieszkaniu czy innym budynku użyteczności publicznej, niezbędne jest stworzenie sieci elektrycznej. To dzięki niej w pomieszczeniach będzie można włączyć światło, ogrzewanie i korzystać z urządzeń elektrycznych. Jednym z podstawowych elementów takiej sieci są rozdzielnice i uniwersalne obudowy, dzięki którym możesz sprawnie zarządzać całą siecią. Te rozwiązania umożliwiają odłączenie poszczególnych części sieci elektrycznej, bez konieczności wyłączania całości. Odpowiednie elementy do tego znajdziesz w naszym sklepie. 

 • OSPRZĘT ODGROMOWY

  Budowanie sieci elektrycznej wymaga używania wielu narzędzi oraz akcesoriów i elementów, które składają się na jej poszczególne części. Nasz sklep umożliwia zaopatrzenie się we wszystkie rzeczy, począwszy od przewodów i złączek, poprzez gniazda i włączniki, aż po osprzęt odgromowy. Łącząc je umiejętnie ze sobą, fachowiec zbuduje bezpieczną i sprawnie działającą sieć, która zaopatrzy cały budynek w niezbędną do funkcjonowania energię elektryczną. 

  Odpowiednie uziemienie, czyli dopasowany osprzęt odgromowy

  Bezpieczna sieć elektryczna, którą stworzyłeś w swoim domu, mieszkaniu czy budynku, potrzebuje odpowiedniego uziemienia. Właśnie do tego służy osprzęt odgromowy, który możesz zakupić w naszym sklepie. Będąc profesjonalnym majsterkowiczem z pewnością wiesz, jak ważne jest odpowiednie uziemienie. Znajdziesz u nas wszelkie podzespoły, dzięki którym uziemisz instalację elektryczną i zapobiegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi. Różnorodność naszego asortymentu umożliwia Ci zrobienie zakupów w jednym miejscu, z gwarancją dostawy wszystkiego na czas.

 • URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE

  Urządzenia elektroniczne – sprzęt ostrzegawczy i pomiarowy

  Codzienne życie, prace remontowe i warsztatowe wymagają zastosowania szeregu urządzeń elektronicznych. Wśród nich znajdują się między innymi sprzęty ostrzegawcze i pomiarowe. Te pierwsze obejmują akcesoria takie jak czujniki tlenku węgla, czujniki dymu czy detektory metanu. Ich działanie pozwala na wykrycie potencjalnego niebezpieczeństwa. Urządzenia pomiarowe to np. mierniki i próbniki, które umożliwiają identyfikację parametrów napięcia w instalacjach. 

  Niezawodne urządzenia elektroniczne podstawą precyzji i bezpieczeństwa

  Przedstawiamy szeroki wybór urządzeń elektrycznych o funkcjach ostrzegawczych i pomiarowych. Proponujemy paletę modeli wysokiej klasy czujników, wykrywających obecność tlenku węgla, dymu czy metanu. Polecamy również kompaktowe i praktyczne mierniki cyfrowe, cęgowe i elektroniczne oraz próbniki instalacji elektrycznej i samochodowej. Zobacz nasze propozycje i postaw na sprawdzoną jakość i niezawodność!

 • ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

  Źródła światła – szeroki wybór żarówek, świetlówek i halogenów

  Odpowiednie oświetlenie to kluczowy aspekt funkcjonalności przestrzeni. Jego jakość i wydajność zależy przede wszystkim od zastosowanych źródeł światła. W zależności od preferencji i potrzeb mogą być to np. żarówki, świetlówki, halogeny lub taśmy LED. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzają się zarówno w miejscach pracy, jak i we wnętrzach domowych.

  Wydajne źródła światła do domu, pracy i przestrzeni roboczych

  Przedstawiamy szeroki wybór wysokiej klasy elementów oświetlenia do zastosowania w miejscach o różnym charakterze. Proponujemy wydajne źródła światła, wśród których znajdziesz np. standardowe, ledowe i specjalistyczne żarówki, świetlówki liniowe, żarniki halogenowe czy taśmy LED. Polecamy między innymi trwałe żarówki przeciwwstrząsowe czy efektowne panele natynkowe. Zobacz nasze propozycje i postaw na wysoki standard oświetlenia!