LAMPY

Wszelkiego rodzaju prace elektryczne wymagają odpowiedniego oświetlenia. Te dostarczają różnego typu profesjonalne lampy, reflektory i naświetlacze. Jeśli prowadzisz swój warsztat, zapewne wiesz, że dobre światło w pracy to podstawa. Tak samo jest, gdy wykonujesz wszelkie prace u klientów. Potrzebujesz wtedy przenośnych systemów oświetleniowych,...

Wszelkiego rodzaju prace elektryczne wymagają odpowiedniego oświetlenia. Te dostarczają różnego typu profesjonalne lampy, reflektory i naświetlacze. Jeśli prowadzisz swój warsztat, zapewne wiesz, że dobre światło w pracy to podstawa. Tak samo jest, gdy wykonujesz wszelkie prace u klientów. Potrzebujesz wtedy przenośnych systemów oświetleniowych, które sprawnie i szybko umożliwią Ci przeprowadzanie wymaganych robót.

Lampy techniczne, czyli niezawodny dostęp do mocnego oświetlenia 

Oferowane przez nas urządzenia i elementy do nich zapewnią Ci stały dostęp do energii elektrycznej i mocnego oświetlenia. Sprzedajemy lampy warsztatowe, reflektory halogenowe z czujnikiem i bez, oprawy świetlówkowe, oprawy do żarówek, naświetlacze LED, przenośne latarki, startery i zapłonniki, a także lampy solarne. Nasz asortyment sprawdzi się w przypadku małych napraw, jak również większych robót, które prowadzisz na co dzień. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria, dzięki którym zamontujesz źródła światła w każdym miejscu, które tego potrzebuje.

Więcej

LAMPY